Zīdīšanas konsultānts un dūla

Nataļja Maņkovska / Natalja Mankovska, IBCLC


Būdama profesionāls zīdīšanas konsultants un dūla, es piedāvāju savu palīdzību un atbalstu mazuļu zīdīšanā un aprūpē, turklāt papildus nodarbojos ar sagatavošanu dzemdībām, nodrošinu dūlas (atbalsts dzemdībās) pakalpojumus un pēcdzemdību aprūpi. Mans mērķis – sniegt saviem klientiem visu nepieciešamu informāciju un atbalstu, lai dzemdības, mazuļa nākšana pasaulē un dzīve ar viņu būtu pēc iespējas apzinātāka un ērtāka.


Kādā veidā es varu palīdzēt:

Es sniedzu konsultācijas par zīdīšanas, sagatavošanos dzemdībām un bērna kopšanas jautājumiem Rīgā un tās apkārtnē ar vizītēm mājās. Konsultāciju var saņemt jau atrodoties slimnīcā. Es sniedzu zīdīsanas konsultacijas izmantojot gan tālruni, gan dažādus tiešsaistes kanālus. Brīvi runāju krievu, latviešu un angļu valodās. Man tika piešķirts IBCLC sertifikāts (International Board Certificied Lactation Consultant), kas ir pats augstākais starptautiskais standarts zīdīšanas konsultāntu profesijā.
Описание изображения

Zīdīšanas konstultācija ar vizīti mājās

Jau vairāk nekā 14 gadus es palīdzu jaunajām mammām pārvarēt grūtības zīdīšanā. Man pats svarīgākais ir panākt, lai sievietei – mazuļa mammai būtu vieglāk un vienkāršāk bērnu zīdīt un par viņu rūpēties. Es pati esmu trīs bērnu mamma, un zinu, cik sarežģīts dažkārt var kļūt bērna kopšanas laiks. Es esmu iemācījusies runāt par zīdīšanu vienkārši un saprotami un ar savu zināšanu palīdzību spēju padarīt zīdīšanu par ērtu un nesāpīgu, kā arī atrisināt jebkuras problēmas, kas var rasties, barojot bērnu ar krūti. Es braucu gan mājas vizītēs, gan sniedzu konsultācijas savā kabinetā.  Šādas konsultācijas apmaksā ietilpst sekojošs atbalsts tiešsaistē. Lasīt vairāk...

Zidīšanas konsultācijas cena - 40 EUR
Описание изображения

Tiešsaistes konsultācija 

Tiešsaistes zīdīšanas konsultācija ir pieejama ar aplikācijām Whatsapp, Skype vai Viber. Konsultācijas ilgums – 40 minūtes. Jūs varat vērsties pie manis pēc palīdzības tiešsaistē ar jebkuru problēmu, kas saistīta ar zīdīšanu. Es uzklausīšu, uzdošu papildus jautājumus, pacentīšos pēc iespējas objektīvāk izvērtēt situāciju, piedāvāšu iespējamos risinājumus, sniegšu nepieciešamo atbalstu un atbildēšu uz jūsu jautājumiem. Ja situācija tomēr būs ļoti nopietna – es var ieteikt speciālistu, pie kura vērsties pēc palīdzības. Lai sniegtu labāko palīdzību krūts piedāvāšanai un atrastu piemērotākās krūts barošanas pozas, es izmantoju hands-off konsultācijas metodi.

Tiešsaistes konsultācijas cena - 25 EUR
Описание изображения

Mazuļa aprūpes konsultācija

Savā darbā es sekoju dabiskas un rūpīgas mazuļa aprūpes principam, par pamatu izmantojot pieķeršanās teoriju. Es varu pastāstīt un iemācīt, kā mainīt autiņbiksītes 😊, vannot mazuli, nogriezt viņam nadziņus, ko labāk ģērbt mājās, bet ko, ejot laukā, kā viņu ātrāk iemidzināt un palīdzēt viņam labāk izgulēties, kā nomierināt, pareizi paņemt uz rokām un kādās pozās viņu ir ērti un droši nēsāt… Es labi pārzinu dažāda veida slingus, tāpēc varu iemācīt tos pareizi izmantot. Šāda konsultācija ir pieejama vēl pirms mazuļa dzimšanas, kā arī pēc viņa ienākšanas pasaulē.

Mazuļa aprūpes konsultācija ar vizīti mājāš: 40 EUR
Mazuļa aprūpes konsultācija tiešsaistē: 25 EUR
Natalja Mankovska